Hoşgeldiniz  

KBÜ’ye Dereceyle Yerleşen Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi

Okan Küçük | 30 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversitesinde eğitim gördükleri fakültelere birinci sıradan yerleşen öğrencilere YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç imzasını taşıyan başarı belgeleri törenle takdim edildi.

      Karabük Üniversitesi Senato Toplantı Odası’nda düzenlenen takdim töreninde fakültelerini birincilikle kazanan öğrencilere başarı belgelerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar ile Genel Sekreter Lütfi Köm takdim etti.

     Fakültelerine birinci olarak yerleşen öğrencilerin isimleri ve bölümleri şöyle;

Fatih Samray (Edebiyat Fakültesi – İngiliz Dili ve Edebiyatı), Fatma Seda Yiğit (Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı), Şirin Akkuş (Fen Fakültesi – Matematik), Tuba Söylen (Mühendislik Fakültesi – Tıp Mühendisliği), Yasin Yıldırım (Teknoloji Fakültesi – Mekatronik Mühendisliği), Medine Uslu (Sağlık Bilimleri – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon), Binnaz Zeynep Yaşar (Tıp Fakültesi), Dilek Saraçoğlu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Sosyal Hizmet), Yusuf Çatalkaya (İşletme Fakültesi – Halkla İlişkiler ve Tanıtım), Serpil Yelmen (İlahiyat Fakültesi – İlahiyat), Onur Aslan (Safranbolu Turizm Fakültesi – Turizm işletmeciliği), Rümeysa Demirci(Mimarlık Fakültesi – Mimarlık)

      Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı her yıl üniversitelerin fakültelerini, fakülte birincisi olarak kazanan öğrencileri YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç imzasını taşıyan bir başarı belgesiyle kutluyor.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Akbulut, “Sigarayı bırak, hayatı bırakma”

Bakan Özlü, TSO Başkanı Mescier’i Ziyaret Etti

Bakan Özlü: “Tek dertleri var; o da Erdoğan’sız ve AK Parti’siz bir Türkiye”

VERGİLİ: ŞU ANDA BİZİM SESİMİZ ANKARA’DA DUYULMUYOR.”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle