Hoşgeldiniz  

Keltepe Kayak Merkezinde Çalışmalar Sürüyor

Okan Küçük | 15 Kasım 2017 | Genel A- A+

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Maden Mühendisi Orhan Nallı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Tesislerden Sorumlu Nizamettin Yılmaz ile birlikte Keltepe ‘de çalışmaları devam eden Kayak Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

 

 

Özel İdare ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortaklığı ile yapılan Kayak Merkezi pistlerinde incelemelerde bulunmak amacı ile bölgeye gelindiğini belirten Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Kayak Merkezi’nde çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Özel İdare ekipmanlarımızla çalışması yapılan ve tamamlanmak üzere olan pistleri kontrol ettik. Burada Özel İdare olarak üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz. Ekiplerimiz şuanda pistler üzerinde çalışıyor ve kaya patlatması yapılması gereken bazı kısımlarda çalışmalar yapılacak. Bunun dışında telesky ile çıkış yolları da tamamlandı. Çalışmalar bir ekskavatör ve bir adet dozer ile başarılı bir şekilde devam ediyor.” diye konuştu.

Marzinc videosuyla gönderme.

KARABÜK’ÜN  OTOMOBİL FABRİKASI HAYALİ SÖNMESİN.

Karabük’te 5 bin TL’yi Alıp Kaçtı

Çağ Çelik Aş’den Yalanlama…

*

 

Bu haber 1.427 kere görüntülendi

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle