logo

Kent Konseyinden Başkan Köse’ye Ziyaret

Safranbolu Kent Konseyi Başkanı Şefik Yılmaz Dizdar, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın ve Gençlik Meclisi Başkanları Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti.

Projeler ve belediyeden taleplerin konuşulduğu ziyarette Başkan Köse’ye gerçekleştirilen çalışmalar hakkında geniş bilgi verildi.

Yoğun iş temposundan kendilerine vakit ayıran Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye teşekkür eden Dizdar; “Farklı alanlarda daha fazla insana dokunan yeni projeler için arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Belediyemiz ile birlikte Kent Konseyimizin Safranbolu’muz adına önemli işler yapacağı kanaatindeyim. Sayın Başkanımıza verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Köse ise, Kent Konseyinin toplumun her kesimini kucaklayarak, bilgi ve birikim sahibi insanlardan oluşmasının memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, bu dönem Safranbolu halkını mutlu edecek hizmetler üretmek ve daha çok insana ulaşmak istediklerini söyledi.

Safranbolu’yu özellikle gelecek nesillere daha yaşanılır bir kent olarak bırakmak istediklerini kaydeden Köse; “Bunu sadece belediye değil tüm Sivil Toplum Kuruluşları, hatta Safranbolu halkı ile birlikte başaracağız” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ