Hoşgeldiniz  

KGİD Yönetim Kurulundan Başkan Köse’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Okan Küçük | 10 Nisan 2019 | Genel A- A+

          Karabük Gazeteciler ve İletişimciler  Derneği Başkan Serap Karaoğlu (Safranbolu Ekspres Gazetesi Sahibi) ve KGİDYönetim Kurulu Üyeleri’nden Zafer Acar ( BRTV Genel Müdürü) Ali Aşar ( Haber Sancak Gazetesi Sahibi)  Fahri Elieyioğlu ( Yenice Gazetesi Sahibi) ve Okan Küçük ( Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 Haber Sitesi Sahibi) Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

        Dernek Başkanı Serap Karaoğlu başarılar dilemek için geldiklerini ifade ederken; “ Seçim süreci boyunca Elif hanımı yakından takip ettik. Martın sonu bahar oldu güzel de oldu.  Hem Basın çalışanı hem de Elif hanımı yakından takip eden birisi olarak Elif Hanımın enerjisinin yüksekliği her zaman etrafındaki insanlara güç verdi diyebilirim. Bizler de basın olarak güzel enerjisini halka yansıtmaya çalıştık. Elif Hanım emeklerinin karşılığını aldı bundan sonraki süreçte de basın olarak elimizden gelen desteği vereceğiz.”dedi. 

      Safranbolu’nun ilk kadın başkanı olarak mazbatasını aldığında Safranbolu tarihine adını yazdırmış olan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise;  “Seçimi kazandık asıl işimiz bundan sonra başlayacak. Safranbolu’nun sorunlarını çözmek için bir an önce projelerimizi hayata geçireceğiz. Sorumululuğumuzun bilincindeyiz. Kalıcı hizmetlerimizle Safranbolu’nun tarihine adımızı bir kere daha yazdırmayı planlıyoruz. Ekibimizle birlikte, vatandaşlarla birlikte el ele, omuz omuza Safranbolu’yu en iyi şekilde yöneteceğiz. Gazeteciler olarak sizlerinde önemli görevleriniz var.  Yaptığımız çalışmaların kamuya yansıtılmasında sizlerle birlik içinde hareket edeceğiz.  Kulaktan dolma konularla değil, gerçeği haber yapma, doğruyu halka ulaştırma konusunda  Safranbolu Belediyesiyle ilgili konularda benimle direk irtibata geçip her türlü konuda bilgi alabilirsiniz. ” dedi. 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle