Hoşgeldiniz  

KGİD’de görev dağılımı yapıldı.

Okan Küçük | 10 Aralık 2017 | Genel A- A+

               Karabük Gazeteciler ve İletişimciler Derneği’nde görev dağılımı yapıldı. 25 Kasım’da yapılan olağan genel kurulla yeni seçilen Karabük Gazeteciler ve İletişimciler Derneği yönetiminde görev dağılımı yapıldı.

            Başkanlığı Serap Karaoğlu’nun yaptığı KGİD’de, Başkan Yardımcılığına İsmail Akça, Genel Sekreterliğe Mustafa Sarıoğlu, Saymanlığa ise Okan Küçük getirildi. Yönetim kurulu üyeleri Zafer Acar, Ali Aşar ve Fahri Elieyioğlu oldu.                                         Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu’nun yapmış olduğu açıklamada, ” Derneğimiz de bulunan gazeteci arkadaşlarımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Kongreden sonra federasyon başkanımız Yılmaz Karaca ve federasyona bağlı başkanlarımız arayarak beni tebrik ettiler. Bende onlara teşekkür ederim. Bu anlamda diğer illerle de çalışmalarımız devam edecek. Yerelde çalışan gazeteci arkadaşlarımızın en iyi şekilde çalışabilmeleri için bütün kurumlarla diyaloglarımız olacak. Yeni yönetim kurulumuzu da belirledik. Çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Kudüs Bizim Canevimizdir”

REFİK POLAT’IN;  İLK UYGULAMALARINDAN BİRİ…

MÜSİAD’dan Kudüs Tepkisi

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle