logo

Kırık: “Cumhur ittifakı olarak Yenice’deki çalışmaları değerlendirdik.”

Yenice Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ın girişimleriyle, Cumhur ittifakının üyeleri olan Ak Parti ve MHP İl Başkanları beraberinde Yenice Ak Parti -MHP İl Başkanları ve Yenice Ak Parti -MHP İl Genel Meclis Üyeleri bir araya geldi.

Bu birlikteliğin öncesinde Ak Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ın , Yenice Ak Parti-MHP ilçe başkanları ve Yenice Ak Parti- MHP İl Genel meclis üyeleri ve yönetimlerden iki kişiyle birlikte 15. 12. 2019 Pazar günü bir araya geldiği ve ardından ardından Ak Parti- MHP İl Başkanlarınında bu toplantıya katıldığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre bir sonraki toplantının Yenice ilçe yönetimleri ile bir araya gelerek her iki teşkilatın tabanına yayarak genişletilmesi planlanıyor. Başkan Kırık, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda şunları söyledi.

” CUMHUR İTTİFAKININ KURALLARI GEREĞİ BİR ARAYA GELEREK İLÇEMİZ İÇİN DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDUK.
AK PARTİ İl Başkanımız Sayın Av. İsmail ALTINÖZ ve MHP İl Başkanımız Sayın Dr. Adem KAR, MHP İlçe Başkanımız Sayın Ergün KARAKIRIK, AK PARTİ İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Recep TETİK, MHP İl Genel Meclis Üyemiz Sayın MURAT KARAGÜL, MHP Belediye Meclis Üyemiz Sayın Davut YİRMİBEŞ MHP İlçe Başkan Yardımcısı Sayın Eyüp ELİEYİOĞLU, AK PARTİ İl Başkan Yardımcımız Sayın Ali YAŞAR, AK PARTİ Karabük Belediye Meclis Üyemiz Sayın Kazım ÇAMLI ile birlikte bir araya gelerek ilçemiz için yapılması gereken çalışmaları değerlendirdik. Toplantımız Cumhur İttifakı için Memleketimiz için İlçemiz için Hayırlara vesile olsun. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Her kesin bilmesini isterimki bu birlikten Cumhur İttifakı güçlenecektir vede ilçemiz güçlenecektir. Her iki teşkilat olarak ileriki günlerdede daha sık bir araya gelerek ilçemiz için yapılması gerekenlerin çözüm yollarında istişarelerimizi devam ettireceğiz.
Bu toplantının olmasına katkı veren AK PARTİ ve MHP İl Başkanlarımıza İlçe Başkanlarımıza İl Genel Meclis Üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.”

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ