Hoşgeldiniz  

Kırık’tan Çaylı’ya Göndermeler….

Okan Küçük | 31 Aralık 2018 | Genel, haber A- A+

                         Ak Parti Yenice İlçee Başkanı Yılmaz Kırık, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın MHP’den  Yenice Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin ardından bir basın açıklaması yayınladı.

 Kırık açıklamasında; “Mevcut Belediye Başkanının MHP’den Aday olması memnuniyet vericidir.AK Parti kurucu ilçe Başkanı olan ve 2004 seçimlerinde aday olarak %100 kazanacağı seçimi kişisel sorunları nedeniyle ve kin nefret ile hareket eden ve de intikam arzuları nedeniyle kaybederek CHP’nin kazanmasını sağlamıştır.

              Beş yıllık sürede ise hizmetleri engellemek için elinden geleni yapma gayretleri içerisinde olmuştur.2009 seçimlerinde malum başkana tekrardan aday olma imkanı sağlanmıştır.AK Parti ve Reisimizin gücü ile hizmete susamış olan ilçemiz malum başkana ilçemizi yönetme imkanı sağlamıştır.AK Partinin Yerel programları sayesinde hizmet ederek 2014 seçimlerinde tekrardan ilçemizi yönetme imkanı bulmuştur.Fakat hizmetin başarının sırrının nereden geldiğini anlamayan malum başkan ne oldum kaprisine kapılarak elde edilen seçim sonuçlarını kendi başarısı sanmaktadır.

                      Başarının kerametini kendinde zanneden malum başkana kerametin AK Partide olduğunu Hakkın yanında yer alan Zalimlerin korkulu rüyası Mazlumların sahibi olan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olduğunu hatırlatmak isterim.

                 16 Nisan Halk oylamasında Fetocular, CHP, SAADET, DEMOKRAT, İP ile birlikte HAYIR için çalışmıştır. AK PARTİ ve MHP ise Devletimizin Bekası için EVET için çalışmıştır. 24 HAZİRAN Seçimlerinde CUMHUR İTTİFAKI’nı destekleyen AK Parti ve MHP yerine Fetocularla birlikte hareket eden CHP, SAADET, DEMOKRAT ve İP Partisini destekleyerek İP Partisinin seçim bürosunu oturduğu evin altına açarak CHP, SADET, DEMOKRAT Partilerinin bayraklarını astığını hatırlatmak hata olmasa gerektiğini düşünüyorum.

                   24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti de umduğunu bulamayan malum başkan kendisini kabul edecek parti arayışı içine girerek ; ilçe teşkilatını yönetmekten aciz aday bulmakta zorlanan aday bulamazsam beni aday yaparlar en azından taban oyumuz olur mantığında olan MHP ilçe teşkilatını hedef seçen çeşitli takiyeler ile her türlü hakarette bulunduğu bayraklarını indirttiği MHP Yenice Belediye Başkan Adayı olması bizler için sevindiricidir memnuniyet vericidir.

                         Çünkü ihanet ettiği için kapının önüne konan malum başkan ekmek yediği kapıya ihanet ederek; Kazanamazsam da kaybettireceğim diyen – Başkanlık sistemine karşıyım diyen – tek adamlık diktatörlük diyen – bende en az Recep Tayyip Erdoğan kadar akıllıyım diyen – Kerameti Yaradan da değil AK Partide değil kendisinde zanneden malum başkanın anlayışın çıkarları için ve de bir defalık başkan olacağım diyen ve de koltuk ve makam hırsı için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

                        MHP Belediye Başkan adayı olan malum başkan en azından kapı kapı dolaşarak gezdiği siyasi partileri gezmekten kurtulmuş ve de yanlış kapılar yerine İTTİFAK ortağımız olan MHP ‘nin adayı olması 31 MART Yerel İttifaka zarar vermesi engellenmiştir.

                         16 Nisanda EVET yerine HAYIR diyen 24 Haziranda CUMHUR İttifakına karşı MİLLET İttifakının havuzuna hizmet eden çalışan malum başkan 31 Mart Yerel seçimlerinde yolunu şaşırmazsa kendisine sahip çıkan MHP’ye ihanet etmezse 24 Haziran seçimlerinde son üç güne kadar İYİ Partiye oy isteyip son üç gün MHP vekil adayı ile görüştükten sonra MHP’ ye oy isteyip ihanet huyunu tekrarlamazsa sandıkta da MHP’de de olmuyor hissine kapılmazsa CUMHUR İttifakına çalışacağı kanaatini taşımaktayım.

                  Bu vesile ile de aday olmaktan çekinen aday bulmakta zorlanan ortalıkta dolaşan malum başkana kapısını açan ve de aday yapan MHP İlçe Teşkilatına, MHP İl Teşkilatına ve de MHP Genel Merkezine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

                    31 Mart seçimlerinde AK Parti yada MHP nin çıkması durumunda CUMHUR İttifakının başarısı ile sonuçlanmış olacaktır. Olmayan davasına her an ihanet edebilecek olan, Evet yerine Hayıra çalışan, Başkanlık sistemine Diktatörlük diyen Tek adamlık diyen, Devletin Bekası yerine makamım ve koltuğum diyen malum başkanı MHP Belediye Başkanı olduğundan dolayı tebrik ediyorum.

                  31 Mart seçimlerinde Halkımızın ve AK Gönüldaşlarımızın destekleri ile Yenice Belediyesinin tekrardan AK Partili olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Huzur için, Birlik ve Beraberlik için, Hizmet için, Mazlumlara sahip çıkmak için…..DURMAK YOK YOLA DEVAM…YAPARSA AK PARTİ YAPAR…” ifadelerine yer verdi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle