Hoşgeldiniz  

Kirkille Ortaokulunda Tübitak 4006 bilim fuarı

| 26 Nisan 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

        Safranbolu Kirkille Ortaokulu Fen Bilimleri öğrencileri tarafından 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında gerçekleştirilen projeler büyük beğeni topladı. 
       Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Aydın, öğretmen, öğrenciler ve çok sayıda velinin de katıldığı 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarına ilgi yoğun oldu. Fuarı gezen Başkan Köse öğrencileri tek tek tebrik etti. 
    Başkan Köse, fuar ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, eğitim kurumlarına belediye olarak gerekli desteği her zaman vereceklerini belirterek, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza çok daha yaşanılır bir Safranbolu bırakmak, onları geleceğe hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Çocuklarımızı hep birlikte gelecek yüzyıllara göre yetiştirmeliyiz. Onlar da kendilerinden sonra gelecek nesilleri yetiştireceklerdir. Bugünkü bilim fuarında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyorum” dedi. 

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE, İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ YAVUZ AYDIN, ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİLER VE ÇOK SAYIDA VELİNİN DE KATILDIĞI 4006 TÜBİTAK BİLİM FUARINA YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ. FUARI GEZEN BAŞKAN KÖSE ÖĞRENCİLERİ TEK TEK TEBRİK ETTİ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle