logo

Kişisel ve Mesleki Gelişim Webinarları

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi koordinesinde, Karabük Öğretmen Akademisi Kişisel ve Mesleki Gelişim Webinarları kapsamında düzenlenen etkinliğin birinci bölümü olan etwinning temalı eğitim, 6 Ekim Salı akşamı düzenlenen eğitimle sona erdi.

15 Eylül Cuma akşamı finali düzenlenen etkinlikler kapsamında altı eğitim düzenlenmiş olup, Bu eğitimlere sadece ildeki öğretmenler değil aynı zamanda başka illerde görev yapan pek çok öğretmenler de katılım sağlayarak çok değerli kazanımlara ulaşmış oldu.

Söz konusu eğitimlerde eTwinning Nedir, Neden eTwinning?, Uygulamalı Web 2.0 Araçları, Her Yönüyle eTwinning Portal ve eTwinning Live,  eTwinning Prize’a Giden Yol ve Ödüllü Proje Örnekleri, Avrupa Okul Ağı Fırsatları ve Çevrimiçi Öğrenme Ortamları konularında bilgiler verildi. Gerçekleştirilen altı eğitime toplam 1800’e yakın öğretmen katılım sağladı. Eğitimlere katılan tüm eğitimcilere katılım sertifikası verilirken katılımcılar eğitimlerin oldukça faydalı geçtiği yönünde fikirlerini belirttiler. 

Eğitimlere katılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN, böylesi önemli bir faaliyetin gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken eğitimlerde görev alarak bizlerle çok önemli bilgiler paylaşan eğitmenler  Bircan KELEŞ’e, Kenan ÇETE’ye, Burcu YÜKSEK’e, Tuğba SAĞLAM’a, Ünsal SAPER’e, Semra AYATA’ya, Lamia Büşra YEŞİL’e, Dr. Hülya BAL’a ve Vesile Derya ÇAKIR’a ayrıca eğitimlerin koordine edilmesinden sorumlu olan Şube Müdürü Adnan CANSIZ’a, AR-Ge birinde görevli Erol GİRGİN ve Bünyamin ŞAKAR’a, etwinning İl Koordinatörü Seda Aksu’ya ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti. Eğitimlerin sonunda söz alan Şube Müdürü Adnan CANSIZ da eğitimlerin devamının geleceğini ifade ederek eğitimlerin ikinci bölümünün hazırlık çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu ve kısa sürede takvimin paylaşılacağını belirtti.

Ar-Ge Birimi koordinesinde, Karabük Öğretmen Akademisi Kişisel ve Mesleki Gelişim Webinarları

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ