Hoşgeldiniz  

Kocakavak’tan örnek ziyaret.

Okan Küçük | 05 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Uğur Kocakavak, Ak Parti İl Kadın Kolları  olarak Dünya Çocuk Günü vesilesi ile Güleç Sevgi Evleri’ndeki çocukları ziyaret etti.

 kocakavakcocuk

c1 Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Kocakavak: ” Dünya Çocuk Günü vesilesiyle kalemlerimizi ve boyalarımızı da alarak çocuklarımızın yüzlerini güldürmek , onları mutlu edebilmek ve toplumda farkındalık yaratmak amacıyla Güleç Sevgi Evlerindeki evlatlarımızla  Resim Etkinliği programı düzenledik.

          Geleceğimiz, Rabbimizin emaneti çocuklarımızla birlikte olduğumuz için mutluyuz.  Hayatımızın rengi çocuklarımızla resim etkinliği düzenleyip Rengarenk bir gün geçirdik.

Çocuklarımızın mutluluğu yüzlerindeki o gülümseme her şeyden önemli ve değerlidir. Biz biliyoruz ki Çocuklarımız Gülerse Dünya Güler. Rabbimizin Emaneti Çocuklarımız Gülerse Dünya Güler.

Biz Ak Parti Kadın Kolları olarak genç, yaşlı ve çocuk demeden her kesimden hemşehrilerimize ulaşmak için fırsatları değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin iyi gününde , kötü gününde yanında olabilmek, bizim için büyük önem arz etmektedir.Bu anlamda her kesime ulaşmaya çalışıyoruz. Bu programı düzenlememizde bize imkan sağlayan  Karabük Aile ve Sosyal Politikalar  İl Müdürlüğü başta olmak üzere ve Güleç Sevgi Evleri sorumlularına teşekkür ederiz. Güleç Sevgi Evleri çalışanlarına güler yüzleri ve misafirperverlikleri için ayrıca teşekkür ederiz.

Ak Parti Karabük Kadın Kolları Başkanı

Av. Hülya Uğur Kocakavak”

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle