Hoşgeldiniz  

Kocakavak’tan Vali Ziyareti.

Okan Küçük | 11 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

Bunu Paylaş

kocakavakvalizyrt

c1Ak Parti İl Kadınlar Kolu Başkanı Av. Hülya Uğur Kocakavak ,   Kadın kolları yöneticileriyle birlikte Vali Mehmet Aktaş’ı ziyaret etti.

 Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Kocakavak:   “Karabük valimiz sayın Mehmet AKTAŞ’a Karabük’ümüze   atamasının yapılması sonrası gelişen Darbe kalkışması nedeniyle hoş geldin ziyaretini  gecikmeli de olsa gerçekleştirdik.

unalgif

     Kendilerine Ak Parti İl Kadın Kolları olarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında bilgiler verdik . 15 Temmuz Darbe Kalkışması sonrasındaki Demokrasi Nöbetlerindeki kadın Kollarının yoğın katılımına vurgu yaparak bizleri tebrik ettiler. Hoş sohbeti ve güler yüzü ile bizlere misafirperverliğini gösteren sayın valimize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz.”  dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle