Hoşgeldiniz  

Konyalı Ahmet Usta , yeni yüzüyle hizmette

Okan Küçük | 23 Şubat 2019 | Genel A- A+

         

         Karabük Onel AVM’de  yenilenen hizmet kalitesi, ve güler yüzlü personeli, hızlı servisiyle dikkat çeken  Konyali Ahmet Usta’nın  açılışı gerçekleştirildi.

      Oldukça geniş bir katılımla gerçekleştirilen açılış programında Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal,  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, SGK İl Müdürü, Kosgeb İl Müdürü, Onel Avm Yöneticileri , işletme sahipleri ve çok sayıda davetli hazır bulundu.

           Açılışta bir konuşma yapan Uysal; “Yeni bir iş yerinin açılışından duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Bir şehirde ne kadar yeni iş yeri açılıyorsa, bu hem karabük halkının ihtiyaçlarını gidermeye yönelik bir çalışma , hem de Karabük halkına aş ,iş demek olduğunun bilincindeyiz.

                İnşallah 1 Nisan’dan sonra da yeni iş yerlerinin açılışına bizzat gelerek kurdeleyi kesmek benim için şereflerin en büyüğü olacaktır.” dedi.

         Açılış için yapılan bazı konuşmaların ardından yapılan dua sonrası işletmenin açılış kurdelası kesildi. Açılış programına katılan misafirlere meşhur Konyalı Etli Ekmek   ikram edildi.

               Biz de Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 olarak Konyalı Ahmet Usta’nın  yenilenen hizmet kalitesinie ve   bu işletmeyi  Karabük Halkının hizmetine sunan  İşletme Sahiplerine hayırlı olsun diyor ve bol kazançlar diliyoruz. 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle