logo

KOSGEB Girişimcilik Desteği İle Kendi İşlerinin Patronu Oldular.

Karabük Valisi Fuat Gürel, Safranbolu Küçük Sanayi Sitesinde KOSGEB desteği ile açılan Çavuşoğlu Mobilya, COCOK Ahşap Oyuncak ve ÜMBA Mantı işletmelerini ziyaret ederek firma yetkililerinden üretimini yaptıkları ürünler hakkında bilgiler aldı.

Baba Mesleğini Devam Ettiriyor

KOSGEB’den aldıkları hibe destek ile baba mesleğini icra eden Çavuşoğlu Mobilya firma sahibi Beytullah Çavuşoğlu’nu işyerinde ziyaret eden Vali Fuat Gürel, hibe destek ile alınan son teknoloji makineler ve üretime yapılan mobilyalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Gürel Gizem Toptan Gıda Firmasını Ziyaret Etti.

Safranbolu Karıt Sanayi Sitesinde bulunan Gizem Toptan Gıda İşletmesini ziyaret ederek firma sahibi ve aynı zamanda Safranbolu Karıt Sanayi Sitesi Kooperatifi ikinci başkanı Yaşar Gürleyik ile birlikte işletmeyi gezen Vali Fuat Gürel, ürün çeşitleri ve pazarlaması hakkında bilgiler alarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bölgemizdeki İlk Ahşap Oyuncak Fabrikası COCOK Seri Üretime Başladı

KOSGEB Girişimcilik Desteğinden faydalanarak açılan ve bölgemizde ilk olma özelliği bulunan COCOK Ahşap Oyuncak Fabrikasını ziyaret eden Vali Fuat Gürel, İşletme Sahipleri Ali Gülşen ve Feyzullah Selçuk ile birlikte işletmeyi gezerek okul öncesi çocukların hem oynayarak hem de öğrenerek eğlenceli vakit geçirebilecekleri tamamen doğal oyuncakları inceleyerek ürünler hakkında bilgiler aldı.

KOSGEB Desteği İle Bir Marka Doğuyor

KOSGEB Girişimcilik Desteğinden yararlanan Safranbolu Karıt Sanayi sitesindeki ÜMBA Mantı imalathanesini ziyaret ederek firma sahibi Ümit Aydın ile birlikte işletmeyi gezen Vali Fuat Gürel imalathane bölümünü gezerek ürün çeşitliliği ve pazarlaması hakkında bilgiler alarak çalışan personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İşletme sahiplerine hayırlı, bereketli kazanç temennisinde bulunan Vali Gürel, Sermayesi olmamasına rağmen iş yeri açmak veya iş yerini büyütmek isteyen girişimcilere KOSGEB’in girişimcilere geri ödemesiz hibe ve faizsiz kredi destekleri sunduğunu ifade ederek kendi iş fikirlerini hayata geçirmek isteyen vatandaşlarımızın hibe ve kredi desteği almak için KOSGEB’e kaydolmalarının yeterli olduğunu söyleyerek, KOSGEB desteklerinden yararlanarak işyeri açan Çavuşoğlu Mobilya sahibi Beytullah Çavuşoğlu, COCOK Ahşap Oyuncak sahipleri Ali Gülşen ve Feyzullah Selçuk ile ÜMBA Mantı sahibi Ümit Aydın’ı istihdama ve ekonomiye verdikleri katkıları dolayısıyla tebrik etti. 

Ziyaretlerde Vali Fuat Gürel’e; Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Murat İnan, KOSGEB Karabük Müdürü Serhat Saygın, SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü eşlik etti.

Vali Fuat Gürel, Safranbolu Küçük Sanayi Sitesinde KOSGEB desteği ile açılan Çavuşoğlu Mobilya, COCOK Ahşap Oyuncak ve ÜMBA Mantı işletmelerini ziyaret ederek firma yetkililerinden üretimini yaptıkları ürünler hakkında bilgiler aldı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ