Hoşgeldiniz  

Koyun Yetiştiricileri Eğitim İle Gelişiyor

Okan Küçük | 29 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

             Karabük Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından hazırlanan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından uygulanabilir görülen ”Koyun Yetiştiricileri Eğitim ile Gelişiyor’ projesi kapsamındaki 53 kişinin katıldığı eğitimlerde sertifikalar teslim edildi.
                  Eğitimle ilgili Karabük İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada; ”Koyun Yetiştiricileri Eğitim ile Gelişiyor’ projesi kapsamındaki 53 kişiye, Karabük Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Konferans Salonunda eğitim verilmiştir. Yetiştiricilerimizin ve personelimizin eğitimini amaçlayan 6 gün (48 saat) süreli projemiz kapsamındaki eğitim, Dr. Mustafa KÜÇÜKKEBAPÇI tarafından verilmiştir. Eğitimlere uygulama ile devam edilmiş olup; katılanlara sertifikaları verilmiştir.” Denildi.
Ayrıca, Gıda, Tarım, Orman ve Hayvancılık ile ilgili bu tarz eğitim programların devam edeceği ve yararlı çalışmaların sürdürüleceği bildirildi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle