Hoşgeldiniz  

Koyun Yetiştiricileri Eğitim İle Gelişiyor

Okan Küçük | 29 Ağustos 2018 | Genel A- A+

             Karabük Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından hazırlanan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından uygulanabilir görülen ”Koyun Yetiştiricileri Eğitim ile Gelişiyor’ projesi kapsamındaki 53 kişinin katıldığı eğitimlerde sertifikalar teslim edildi.
                  Eğitimle ilgili Karabük İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada; ”Koyun Yetiştiricileri Eğitim ile Gelişiyor’ projesi kapsamındaki 53 kişiye, Karabük Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Konferans Salonunda eğitim verilmiştir. Yetiştiricilerimizin ve personelimizin eğitimini amaçlayan 6 gün (48 saat) süreli projemiz kapsamındaki eğitim, Dr. Mustafa KÜÇÜKKEBAPÇI tarafından verilmiştir. Eğitimlere uygulama ile devam edilmiş olup; katılanlara sertifikaları verilmiştir.” Denildi.
Ayrıca, Gıda, Tarım, Orman ve Hayvancılık ile ilgili bu tarz eğitim programların devam edeceği ve yararlı çalışmaların sürdürüleceği bildirildi.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle