logo

Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığını Ziyaret

Karabük Valisi Fuat Gürel, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Murat İnan, KOSGEB Karabük Müdürü Serhat Saygın, SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ile birlikte Safranbolu Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığını ziyaret ederek İkinci Başkan Yaşar Gürleyik ve Yönetim Kurulu üyesi Nurettin Acar’dan Sanayi sitesi hakkında bilgiler aldı.

Sanayi sitesinde yer alan işletmeler ve faaliyet alanları hakkında bilgiler veren İkinci Başkan Yaşar Gürleyik, Sanayi sitesi içerisinde 340 adet dükkanın bulunduğunu ve bugün itibariyle dükkanların Yüzde Yüz dolu olduğunu söyledi. Sanayi sitesindeki çöpleri kendi araç ve personelleri ile topladıklarını ifade Gürleyik, nazik ziyareti için Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Vali Fuat Gürel, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Murat İnan, KOSGEB Karabük Müdürü Serhat Saygın, SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ile birlikte Safranbolu Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığını ziyaret ederek İkinci Başkan Yaşar Gürleyik ve Yönetim Kurulu üyesi Nurettin Acar’dan Sanayi sitesi hakkında bilgiler aldı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ