logo

Kurban Bayramı dolayısıyla 66 şehit ailesi evlerinde ziyaret

Kurban Bayramı Arifesinde  ve Bayram süresince Karabük il merkezi ve ilçelerinde ikamet etmekte olan tüm şehit aileleri ve bazı Gaziler Vali Fuat Gürel başta olmak üzere Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, Vali Yardımcısı Vekili Numan Tahir Şimşek, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, ilçe kaymakamları, kurum müdürleri/amirleri tarafından evlerinde ziyaret edilecek.

Vali Fuat Gürel her bayram olduğu gibi bu bayramda da şehit ailelerini yalnız bırakmadı ve il merkezinde yaşayan, 15 Temmuz Şehidi Metin Arslan’ın babası Zeki Arslan, Şehit Polis Memuru Ercan Hırçın’ın annesi Reyhan Hırçın, Şehit Komiser Yrd. Hayati Kocakaya’nın babası Hikmet Kocakaya, Şehit Piyade Komando Er Mehmet Esen’in babası Celal Esen, Şehit Jandarma Er Mustafa Kızılkaya’nın annesi Hatice Kızılkaya ve Gazi Albay Erdinç Demiral’ı evinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Kahraman vatan evlatlarının ailelerinin birer emanet olduğunu belirten Vali Fuat Gürel, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Milletimizin birlik ve beraberliği uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi unutmadık, unutmayacağız. Bu vesile ile şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, Şehitlerimizin kutsal emaneti olan ailelerinin ve gazilerimiz ile ailelerinin Kurban Bayramını kutluyor. Hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara kavuşmayı diliyorum” diye konuştu.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ