Hoşgeldiniz  

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası

Okan Küçük | 03 Kasım 2018 | Genel A- A+

           Karabük ‘Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolu’ndaki kurumlar arası bu yıl üçüncüsü düzenlenen futbol turnuvası sona erdi.

       Büro Memur-Sen Karabük Şube Başkanlığınca, ‘Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolu’ndaki kurumlar arasında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası, 02 Kasım 2018 tarihinde yapılan yarı final ve final maçlarının ardından gerçekleştirilen kupa töreniyle sona erdi.

            Yenişehir Mimoza Halı Sahada yapılan Yarı final maçında Safranbolu Adliyesi ile Karabük Defterdarlığı; final maçında ise, Karabük Adliyesi ile Yenice Adliyesi takımları karşılaştı. Karşılaşmalar sonunda Karabük Adliyesi şampiyonluğu elde ederken Yenice Adliyesi ikinci, Safranbolu Adliyesi üçüncü, Karabük Defterdarlığı da dördüncü oldu.

                Final maçının ardından düzenlenen kupa töreni ile ilk dörde giren takımlarla turnuvada 20 gol atarak gol kralı olan Karabük Adliyesi takımı futbolcusu Kani Genç’e kupa takdim edildi.

            Şampiyon olan Karabük Adliyesine kupasını takdim eden Büro Memur-Sen Karabük Şube Başkanı Recep Başkaya, turnuvaya katılan tüm takımların oyuncularıyla turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkaya, “Turnuvada şampiyon olan Karabük Adliyesi başta olmak üzere, ikincilik, üçüncülük ve dördüncülük kupasını kazanan takımlarla gol kralı olan Sayın Kani Genç’i tebrik ederim.” dedi.

Karabük / Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ?

İyi Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan’dan Açıklma

Ak Parti’de Başvuru Süreci Başladı.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle