logo

LGS Yönelik Rehberlik Desteği

Köy Okullarında rehber öğretmen bulunmayan 8. sınıf öğrencilerine LGS öncesi destek olmak amacıyla ilçedeki rehber öğretmenler tarafından    rehberlik hizmeti gerçekleştirildi.

Safranbolu’da görev yapan Zati Ağar İlkokulu Rehber Öğretmeni Elif Yılmaz ve Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Rehber Öğretmeni Abdulkadir Berber, başta köy okulları olmak üzere rehber öğretmeni bulunmayan okulların 8. Sınıf öğrencilerini okullarında ziyaret ederek sınav kaygısı, dikkat ve motivasyon konulu seminerler gerçekleştirdiler. Yüzyüze ve covid tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen seminer çalışmalarında öğrenciler ile verimli ve faydalı etkinlikler yapıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, keyifli etkinliklerle sınava son bir adım kala öğrencilerimizin moral ve motivasyonuna olumlu katkı sağlayan ve öğrencilerimizin akıllarındaki sorulara cevap buldukları seminer çalışmalarından dolayı rehber öğretmenlere teşekkür etti. Bu çalışmaların öğrencilerimizin akademik, sosyal ve kişisel gelişimlerine olumlu katkı sunacağını belirtti.

Köy Okullarında rehber öğretmen bulunmayan 8. sınıf öğrencilerine LGS öncesi destek olmak amacıyla ilçedeki rehber öğretmenler tarafından rehberlik hizmeti gerçekleştirildi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ