logo

Lider Çocuklar Geleceğe Nefes Oldu.

“Hayatın merkezi tarım, tarımın merkezinde çocuk” ilkesinden yola çıkarak doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak, tarladan sofraya gıda üretim teknolojileri ve gıda güvenilirliği hakkında bilgi vermek amacıyla dün başlattığımız “Lider Çocuk Tarım Kampı” devam ediyor.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü organizasyonuyla gerçekleştirilen 2020 yılı kampın bu yıl ki teması “Geleceğe Nefes Ağaçlandırma Projesi” fidan dikim etkinliği “Lider Çocuk Tarım Kampı” programı çerçevesinde 11 Kasım “Milli Ağaçlandırma Günü” olarak kutlandı.

İlde düzenlenen Milli Ağaçlandırma Günü fidan dikimi etkinliğinde Vali Fuat GÜREL, eşi Hanımefendi Özlem ARAS GÜREL, İl protokolü ile birlikte İl Müdür V. Ramazan ERAKMAN ve öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu.

“Hayatın merkezi tarım, tarımın merkezinde çocuk” ilkesinden yola çıkarak doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak, tarladan sofraya gıda üretim teknolojileri ve gıda güvenilirliği hakkında bilgi vermek amacıyla dün başlattığı “Lider Çocuk Tarım Kampı” devam ediyor.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ