Hoşgeldiniz  

Mahalle İftarları Devam Ediyor

Okan Küçük | 24 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber, ramazan ayı ile birlikte başlattığı ve belirli aralıklarla Karabük merkezinde ikamet eden, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfın tarafından desteklenen ailelerle gerçekleştirilen iftar programına Atatürk Mahallesi ve Bayır Mahalle ile devam ediyor. 

     Atatürk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Kemal Çeber, Vali Yardımcısı Barboros Baran, kurum müdürleri, vakıf mütevelli heyeti üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 
İftar öncesi masaları tek tek ziyaret eden Vali Kemal Çeber vatandaşlarla sohbet ramazan aylarını kutladı. Akşam ezanının okunması ile birlikte oruçlar açılarak hep birlikte yemek yenildi. Yemek sonrası vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinleyen Vali Kemal Çeber, günün anısına çocuklara çeşitli hediyeler vererek fotoğraf çektirdi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

TSO Başkanı Mescier, Uyum Komisyonuna Seçildi

İl Başkanı Altınöz: “Herkes Kendi Partisinin Adaylarına Baksın”

Çocuklar Misak-ı Millide Gönüllerince Eğlendi

Ak Parti MV listesi ve tabanda söylenenler…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle