Hoşgeldiniz  

MEDİKAR İlklere imza atmaya devam ediyor.

Okan Küçük | 17 Aralık 2016 | Sağlık A- A+

medikarsunnet

UYUTULARAK DİŞ TEDAVİSİ YAPILAN ENES ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Özel Medikar Hastanesi sağlık alanında ilklere imza atmaya devam ediyor. Bir çok yere müracaat etmesine rağmen ağızındaki çürük dişlere şifa bulamayan   4.5 yaşındaki Enes  Kaan Özsoy Özel Medikar Hastanesinde şifa buldu.

unalgif

c1 Özel Medikar Hastanesi diş polikliniğinin başarılı bir şekilde uyguladığı uyutularak diş tedavisi ameliyatları sayesinde Karabük ve Bölge halkının büyük kentlere gitmesini önlüyor.

Diş Tabibi Metin Cingöz Ameliyathane şartlarında uyutularak diş tedavilerini başarılı bir şekilde yaptıklarını belirterek”  Hastane olarak ameliyathane ortamında uyutularak diş tedavisini başarılı bir şekilde uyguluyoruz. 4.5 yaşındaki Enes Kaan Özsoy ağızdaki süt dişlerinin çürük olması şikayeti ile bize müracaat etti. Daha evvel birkaç yere müracaat etmiş ama şifa bulamamış. Hem yaşının küçük olması hem de dişlerinin tedavisinin şartları nedeniyle ameliyathanemizde kendisini uyutarak dişlerinin tedavisini yaptık.  Böylece küçük Enes’i sağlığına kavuşturduk.” Dedi

Anestezi almışken sünnetini de yaptıklarını belirten Üroloji Uzmanı Op. Dr. Emin Coşkun” Enes’in  derisindeki yapışıklık nedeniyle sünnet olması gerekiyordu. Anestezi almışken aynı anda sünnetini de yaparak o problemini de hallettik” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle