Hoşgeldiniz  

Medikar’da “Anneliğe Yolculuk” semineri…

Okan Küçük | 27 Mart 2016 | Genel, Güncel, haber, Sağlık A- A+

Türk Ebeler Dernek Başkanı Yrd.Doç.Dr.Nazan Karahan hamile bayanlara normal doğum semineri verildi.

medikardogum
Özel Medikar Hastanesi, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Karabük Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği normal doğumun anne ve çocuk üzerindeki faydalı etkilerinin anlatıldığı “Anneliğe Yolculuk” isimli seminer Özel Medikar Hastanesinde yapıldı.
Türkiye Ebeler Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nazan Karahan’ın sunum yaptığı seminere 60 hamile bayan ve eşlerinin yanı sıra İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sezgin Tiryaki, Özel Medikar Hastanesi Başhekim yardımcısı Dr. Mehmet Coşkun, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli, Özel Medikar hastanesi Kadın Doğum doktorları ve hemşireler, K.Ü. Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Doğum doktoru ve hemşireleri ile Aile Hekimliğinde çalışan bazı ebeler , anne adayları hamile bayanlar eşleri ile katıldı.

TÜRK EBELER DERNEK BAŞKANI YRD.DOÇ.DR.NAZAN KARAHAN TARAFINDAN HAMİLE BAYANLARA NORMAL DOĞUM SEMİNERİ VERİLDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

TÜRK EBELER DERNEK BAŞKANI YRD.DOÇ.DR.NAZAN KARAHAN TARAFINDAN HAMİLE BAYANLARA NORMAL DOĞUM SEMİNERİ VERİLDİ. 

İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sezgin Tiryaki böyle bir toplantı düzenlediği için başta Özel Medikar Hastanesine ve katılımcılara teşekkür ederek, çocukların sağlığı ve sağlıklı bir nesil, sağlıklı Türkiye için normal doğum ile olacağını ve amaçlarının da bu yönde olduğunu söyledi.
Türkiye Ebeler Derneği genel başkanı Yrd. Doç. Dr. Nazan Karahan anne adaylarına tıbbi bir gereklilik yoksa normal doğum yapmalarını tavsiye edip, bilgilendirme sunumu yaptı.
Anneliğe Yolculuk isimli seminer teşekkür konuşmaları ile sona erdi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle