Hoşgeldiniz  

MEDİKAR’da, Hikmet ve Bereket Günleri.

Okan Küçük | 04 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

medikartelli

c1MEDİKAR SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDEN ONİKİNCİSİNİ DÜZENLEDİ

Karabük’ün güzide kuruluşları Özel Medikar Hastanesi ve Karabük Üniversitesi arasındaki dayanışma ve işbirliği devam ediyor. Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesinin düzenlediği toplumbilim ve tasavvuf çalıştayı çerçevesinde Medikar Hastanesi’nin konferans salonunda ‘’ Hikmet ve Bereket Günleri’’ düzenlendi.

Organizasyona Ankara’daki mecburi işlerinden dolayı Medikar hastanesi Genel müdürü/Başhekimi  Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu katılamadı. YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hatipoğlu, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, İlahiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hür Mahmut Yücer,   üniversite idari kadrosu ile Karabük ve Türkiye’deki İlahiyat Fakülteleri öğretim üyeleri ve araştırma görevlileri katıldı.

Hikmet ve Bereket Günleri’nin açılış konuşmasını Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Dr. İlker Telli yaptı. Genel Müdür/Başhekim Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu’nun selam ve muhabbetlerini sunarak söze başlarken ”Hastanemiz ile Üniversitemizin dayanışma ve işbirliği programların birinde daha  sizleri aramızda görmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Sayın Başhekimimizin bize her daim sohbetler de hatırlattığı Peygamber efendimizin bir hadisini belirtmek isterim “İlim sahipleri ile oturmak ibadettir” Bu gece Medikar’ da böyle bir mecliste inşallah bulunmaktayız. Şu zor günlerde böyle güzel meclislerin vatanımıza, milletimize, bölgemize ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve esenlik getirmesini Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Daha sonra Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hür Mahmut Yücer  yönetim kuruluna ve Genel Müdür/Başhekim Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu’na bu organizasyon için teşekkür etti.

DSC_5148

Etiketler:

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle