Hoşgeldiniz  

MEDİKAR’dan büyük atılım…

Okan Küçük | 02 Ağustos 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

Sağlık turizmi konusunda ortak çalışma yapmak isteyen yabancı yatırımcılar Özel Medikar Hastanesine gelerek Hastanemiz Genel Müdür-Başhekim  Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu ile görüşüp hastaneyi gezdiler.

medsaglikturzm

Karabük ve Batı Karadeniz Bölgesinin sağlık turizmi pastasından yararlanması için ilk adımı attıktan sonra, durmak yok yola devam sloganı ile hareket eden Medikar Hastanesi bir somut adımı daha gerçekleştirdi. İş adamları  Mutasim Mücahit, Ahmed Dababseh ve Dr. Ziyad Alrawshdeh ve Diş Tabibi Momen Awamleh den  oluşan Ürdün heyeti,Yönetim Kurulu üyesi Çağrı Güleç,  Genel Müdür-Başhekimimiz Sayın Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu, Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Coşkun, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli, Başhemşire Meral Akbaş Sözen ve Ürdün Dostluk Derneği Başkanı ve hastanemiz Acil Doktoru Yusuf  Alrashdan eşliğinde hastanenin bazı birimlerini gezdiler.

Genel Müdür-Başhekim  Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu Ürdün heyetine  Arapça, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan sunumla hastanemDSC_4831iz hakkında çeşitli  bilgiler verdi.

Sağlık Turiziminden pay almanın yolu MEDİKAR ile başladığını belirten Genel Müdür-Başhekim Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu” Sağlık Turizmin de pasta çok büyük. 25 Milyar dolarlık pastadan pay alan iller İstanbul-Ankara- İzmir- Antalya ve şimdi de Samsun başladı.Bu Bölgelere gidiyor bu pasta.  Sinop ile Gebze arasında kalan bir yerde bir boşluk var. Batı Karadeniz bölgesinin bu pasta dan pay almanın yolu MEDİKAR ile başladı.Burada da öncü olmak için çalışıyor. Bu alanda somut adımlarımızı bir bir atıyoruz. İş adamı ve Doktorlardan oluşan Ürdün heyeti misafirimiz oldu.Hastanemizi gezdirdik, yine bölgemiz de son bir yılda sağlık alanında  ilklere attığımız hizmetlerimizi anlattık. Çok yakın bir zamanda hizmete girecek olan Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi, Kozmotoloji ünitesi gibi birimlerimiz hakkında bilgiler verdik. Görüşmeler çok olumlu geçti. Bu konuda yardımcı olacaklarını ve çalışmak istediklerini belirttiler. Böylece bölgemize yeni bir vizyon katacak olan Sağlık Turizminde somut bir adım daha atmış olduk. BAKKA ve MUSİAD olmak üzere diğer kuruluşların da desteğini alarak,MEDİKAR yine bir ilke imza atmış olacak” dedi

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle