Hoşgeldiniz  

MEDİKAR’dan Kastamonulu Gazetecilere de İNDİRİM.

Okan Küçük | 24 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber, Sağlık A- A+

 medikarkgc

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) ile Karabük Özel Medikar Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.
Kastamonu’da görev yapan Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, eş ve çocuklarına yönelik yapılan indirim protokolü, Karabük Özel Medikar Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli ve KGC Başkanı Erkan Yılmaz tarafından imzalandı.

unalgif
Protokol kapsamında Karabük Özel Medikar Hastanesi’nde, KGC üyelerine ayakta tedavi hizmetlerinde yüzde 20, yataklı tedavi hizmetlerinde ise yüzde 15 indirim uygulanacak.
Karabük Özel Medikar Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli, Kastamonulu gazetecileri Karabük’te ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, Sağlık Turizmi olmak üzere hastane faaliyetlerinden bahsetti.
İmza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan KGC Başkanı Erkan Yılmaz, “KGC üyeleri ile eş ve çocuklarına yönelik uygulanacak bu indirimden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu anlaşmamız her iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle