Hoşgeldiniz  

Mehmet Ceylan, çok yoğun çalışıyor.

Okan Küçük | 06 Mayıs 2018 | Genel A- A+

                   

               Karabük’ümüzün her daim büyüğü ve Ağabeyi olan Sayın Mehmet Ali Şahin’in adaylık başvurusu yapmaması sonrası  Kabine de yer alması umudu oluştu Karabük’te. Sonuçta Sayın Şahin; Sayın Erdoğan’ın 40 yıllık yol arkadaşı, dostu…

           Sayın Erdoğan’da bugüne kadar yaptığı siyasette ahde vefa ile tanınan büyük bir isim. O minvalde Karabüklüler’de kabine’de Karabük’ün her daim Ağabeyi olan Sayın Şahin’in olması yönünde ciddi bir beklenti oluşmuş durumda.

              Bu kısmı ayrıca belirttikten sonra Sayın Ceylan’a geri dönelim malum Sayın Ceylan Safranbolu Belediye Başkanlığı’nın ardından 2 dönem Karabük Milletvekilliği yapmış ardından Kalkınma Bakan Yardımcılığı yapmış ve son olarak ta Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcılığı yapmış bir isim.

             Yine söylüyoruz Sayın Şahin Karabük Vekil listesinde olmasa bile her daim Karabük’ün saygı duyulan bir Ağabeyi olmaya devam edecek.  Tabi, sayın Şahin’in olmadığı liste de Karabük vekilleri açısından liste de Karabük’te Abilik yapacak isim de mevcut durumda otomatik olarak Sayın Ceylan olacaktır.

               Bunca zamandır siyasette ve devlette olan tecrübelerini Karabük’e  bu sefer USTALIK dönemi olarak yansıtmak adına önemli ve değerli bir isimdir Sayın Ceylan…

              Ve Sayın Ceylan’da tıpkı Sayın Şahin gibi çok çalışan, koşturan bir isim. Bu süreçte bunu bir kez daha yakinen görüyoruz ki, Karabük’te adım atmadık yer bırakmıyor Sayın Ceylan…

             Herkesi ziyaret ediyor, herkesin elini sıkıyor, herkesin gönlünü okşuyor. Hatırlayınız Sayın Şahin, Karabük 1. Sıra Mv Adayı iken hemen herkes zaten garanti çalışmasına hiç gerek yok demişti. Fakat Şahin, 1. Sıra aday iken yoğun ve takdir edilen bir enerji ile son gün , son ana kadar ,1. Sıradan seçilmesi zaten garanti iken hiç durmadan çalışmıştı.

            Sayın Ceylan da o ekolden geliyor anladığımız kadarıyla. Şu aday adaylığı sürecinde bir gün, bir an boş durduğunu görmedik. Temayül de bile o ilk öğle sıcağı dahil akşama kadar giriş alanında yerini aldı Sayın Ceylan ve herkesin elini sıktı, sohbet etti.

                           KARABÜK’ÜN ÇİLİNGİRİ MEHMET CEYLAN OLACAKTIR.

                      Karabük’te de hemen her yerde görüldüğü kadarıyla Sayın Şahin’inde aday olmamasından sonra  büyük bir çoğunluk tarafından değişim, yenilik isteniyor. Muhtemelen temayülde de bu ortaya çıkmıştır.

                   Şunun da anlaşılması lazım ki , malum kabine vekillerin dışından kurulacak. Yani Karabük’te değişim ve yenilik mutlaka olmalı ama liste de Kabine ye ulaşabilecek, Ankara’daki büyüklere ve bürokratlara ulaşılabilecek bir nevi Karabük için çilingir vazifesi görecek, yani Ankara’daki kapıları açacak bir isme liste de ihtiyaç var.

                Bu isim de olsa olsa bunca devlet ve siyaset görevinde bulunmuş olan Sayın Ceylan olacaktır. Yani listeye verilecek ve Karabüklülerin istediği yeni ve teşkilatça sevilen yüzlere de Abilik yapmak üzere Sayın Ceylan’a görev düşüyor.

              Ankara’da tabi ki Sayın Şahin’in öncülüğünde kapıları açacak olan isim bir nevi Karabük’ün çilingiri Sayın Ceylan  olacaktır bize göre…

Okan Küçük Yorumluyor…

Serdar Dereli: “Ben, işin mutfağından gelen biriyim.”

KARABÜKSPOR’U KİMLER BİTİRDİ ?

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle