Hoşgeldiniz  

Mehmet Ceylan Müjdeyi Verdi

Okan Küçük | 14 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ceylan,Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yeni hizmet binası’nın müjdesini verdi.

             Çevre ve Şehircilik Bakanı Yardımcılığı görevinden istifa ederek AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olan Ceylan, daha kaliteli hizmet vermek amacıyla, Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yeni hizmet binasının projelendirildiğinin müjdesini verdi. 

            Ceylan, “Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin valilik binamızda 720 metrekarelik alanda, toplam 60 personel ile günlük ortalama 200 vatandaşa hizmet vermektedir. Halkımıza daha kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüz, Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasını 6 bin 505 metrekare olarak projelendirilmiştir.

          Yeni hizmet binamız ile ilgili EKAP’ a giriş tamamlanmış olup 04.06.2018 tarihinde ihalesi yapılacaktır. Tüm Karabüklü hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Gökhan Azcan: “Adalet er geç mutlaka tecelli eder.”

Karabük’te Anadolu Yıldızları Ligi Yüzme Yarışmaları Başladı

Türk Kızılayı İhtiyaç Sahipleri İle Hayırseverleri Buluşturuyor

Karabük’te on binler şehitini uğurladı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle