Hoşgeldiniz  

MEHMET CEYLAN’DAN,OKAN KÜÇÜK’E ZİYARET    

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Ak Parti Karabük Milletvekili A.Adayı Mehmet Ceylan, beraberinde Aksu DÇ Sahibi Suat Aksu, Birikim Döviz Sahibi Ahmet Soykök, Demir Ticaret Nakliyat Komisyon Sahibi İsmail Çelen,  Özmetal Dç. Sahibi İbrahim Öztürk ve Saray Ticaret Sahibi Aydın Saray ile birlikte Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret etti.

CEYLAN: “BEN KARABÜK’ÜN EKMEĞİYLE, SUYUYLA BÜYÜMÜŞ BİR İNSANIM.”

              Ziyarette a.adaylığı süreciyle ilgili değerlendirme yapan Ceylan;  “Bildiğiniz gibi yaklaşık 7 yıldır Bakan Yardımcısı olarak görev yapıyorum, ondan öncede 2  dönem Karabük halkının değerli oylarıyla Milletvekili olarak halkımızı parlamento da temsil ettik.Çok şükür bunlar bizim için çok onurlu görevler, diyerek şu açıklamaları yaptı.

             Ceylan: “Bu süreçte 24 haziran seçimleri dolayısıyla Karabük halkına parlamentoda yeniden ustalık döneminde hizmet etmek maksadıyla aday adayı olarak müracaat ettik.Yani müracaat bizim hizmete talip olduğumuzu, göreve hazır olduğumuzu ifade ediyor. Tabi ki Cenab-ı Hak hakkımızda hayırlısını kılsın, hep duamız niyazımız odur. Bütün kardeşlerimize de başarılar diliyorum.Tabi ki Mehmet Ceylan olarak şunu ifade etmek isterim, biz bu bölgenin çocuğuyuz. Ben Karabük’ün ekmeğiyle suyuyla büyümüş bir insanım. Dolayısıyla bu noktalara geldiysek ,Karabük halkının arkamızda hep duasını,desteğini hissederek geldik.

            Bu noktada çok şükür ben Belediye Başkanlığı da yaptım. Milletvekilliği de yaptım. Bakan Yardımcısıyken ilk atananlardandım. Dolayısıyla çok önemli onurlu görevlerde bulunduk. Tabi bu görevler çok önemli bürokrasi  tecrübemiz var,çevremiz var,bakanlıkları tanıyoruz,bakanları tanıyoruz,milletvekillerini tanıyoruz,üst düzey bürokratları tanıyoruz.Siyasi tecrübelerimiz var çok şükür.Yaş olarak ta belli bir olgunluktayız.İşte ifade ediyorum  bu ustalık dönemi olacak. Allah kısmet eder de seçilirsek tabi ki. Bu ustalık döneminde bende Karabüke en  güzel  hizmetleri yapmamanın gayreti içinde olacağım.

CEYLAN: “ÇOK ŞÜKÜR KARABÜK2TE ÖNEML PROJELER DE İMZAMIZ, ALINTERİMİZ VAR.”

            Şunu ifade  edeyim tabi öncelik ne olacak diye soru sorabilirsiniz.Benim önceliğim, tabii ki birlik ve beraberlik ruhu içinde burada dirliği  sağlayarak yerel  yönetimle,siyasilerle,sivil toplumla,basınla tabi ki diyalog içinde Karabük ün sorunları konusunda birlik sağlayacağız. Her şeyden önce birlik beraberlik sağlayacağız.Merkezi idareyle ,Valimizle,Belediye Başkanımızla ve tabi ki  15 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde çok işlere imza attık.Çok şükür Karabük’te çok önemli projelerde imzamız var,alın terimiz var.Bunu kimse inkar edemez.

          Allah razı olsun Mehmet Ali Bey’in önderliğinde bu çalışmalar yapılmıştır. Bizde üstümüze düşeni her zaman yaptık.Milletvekilliği  dönemi sırasındada 7 yıllık bakan yardımcılığı döneminde de Karabük ve ilçeleri benim için hep öncelik arz etmiştir.Belediyelerimiz öncelik arz etmiştir.Karabük halkı öncelikle arz etmiştir.Hiçbir zaman kopmadım ben ,Bakan Yardımcılığı döneminde de yine 7 yıldır milletvekili değilim ama üçüncü bir milletvekili gibi çalıştım. Halkımız dertleriyle dertlendim.Karabük’ün projeleriyle dertlendim ve takip etmeye çalıştım.

CEYLAN: “ BÖLGEYE YENİ YATIRIMLAR KAZANDIRMA, İŞ VE İSTİHDAM KONULARI ÖNCELİĞİM OLACAK.”

          İnşallah bu dönemde işte bu benim ustalık dönemim olacaktır.Elbette bütün birikimimle Karabük’e en iyi, en güzel  hizmeti en güzel milletvekilliğini yapmanın gayreti içinde olacağım. Önceliklerim arasında tabi bölgeye yeni yatırımlar kazandırma iş ve istihdam konuları benim için öncelik arz ediyor. Dünyanın sorunu işsizlik sorunu , tabii Karabük’ün potansiyelini harekete geçirerek inşallah daha fazla yatırım kazandırma konusunda gayretlerimiz olacak. Bu noktada potansiyellerimiz var, nedir? Kardemir bizim için çok büyük potansiyeldir. Kardemir’in şirketleri  KARÇEL, KARDÖKMAK   çok önemli  potansiyellerimizdir.Bizim bunları harekete geçirerek, Karabük’ün sermayesini harekete geçirerek özellikle bu bölgede Kardemir’in yeni kaliteli çeliğini hammadde olarak kullanarak   sanayi alanında,otomotiv sanayi parçaları üretme konusunda olsun,makine sanayi gibi parçaları üretme konusunda  olsun yeni yatırımlar kazandırmanın gayreti içinde olacağız.

         Bu gerek Karabük Organize Sanayinde olur, gerek Eskipazar OSBY’i ayağa kaldırırız inşallah.Yenice OSB’yi orman ürünleriyle ayağa kaldıracağız.Nasip olursa bu konuda en büyük gayretim bu olacak.Ama onun ötesinde Karabük’ün diğer sorunlarından Şehircilik alanında çok büyük sorunlar var. Ben Belediye Başkanlığı adaylığım sırasında da çok çeşitli çok büyük iddialı projeler ortaya koydum. Mesela bir kentsel dönüşüm işine hız vermemiz lazım bizim.Türkiye çapında birçok şehir bu konuda hızlı adımlar atıyor ,bizimde yerel  yönetimle,belediyemizle işbirliği içinde inşallah onlara da destek vererek, kentsel dönüşümü  Karabük’te hızlandırmamız lazım.

         Vatandaşımızı mağdur etmeden onlara ilave bir yük getirmeden bu kentsel dönüşümü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın da desteklerini alarak, hükümetinde desteklerini alarak, faizsiz krediler ve benzeri mekanizmalar devreye girecek şekilde yapılıyor.Detaya girmeyeyim ben şimdi kanun tasarısı çıkmak üzere şu anda.

CEYLAN: “BAYIR MAHALLEYE SEMT POLİKLİNİĞİ YAPACAĞIZ.”

         Türkiye çapında kentsel dönüşümde çok büyük bir atağa geçilecek.Bunun öncülüğünü de bakanlığımız yürütüyor.Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız inşallah bu imkanlardan Karabük’ü en  yüksek düzeyde,maksimum düzeyde yararlanması konusunda gayret edeceğim.Doğrusu şehircilik,kentsel dönüşüm alanında yaşanabilir bir şehir yapmak konusunda tabi diğer taraftan yine belediyemizle işbirliği içersinde onlara destek vereceğiz inşallah.Devlet demir yolları arsasının projesini hayata geçirme noktasında destek vereceğiz.Öteden beri arzumdur; Araç çayı kenarı alanlarında rekreasyon alanı oluşturma projelerini inşallah devreye sokacağız.Tabi diğer projeleri burada şimdi saymam mümkün değil.

          Sağlık konusu tabi çok önem arz ediyor .Ek hastane ve 150 yataklı hastaneyi bir an önce kullanma,hayata geçirme noktasında gayret edeceğiz ve sizin bu büro yakınında  Bayır Mahallede bir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hizmete giriyor.Ama onun yanında bir semt polikliniğine de burada ihtiyaç var açıkçası. Bu bölgenin işte Bayır Mahalle,Yeni mahalle,Namık Kemal Mahallesi  ve Soğuksu Mahallesi gibi benzeri bölgelerin ihtiyacını giderecek en azından bir dahiliye,Kulak burun boğaz vb. gibi doktorların olduğu semt polikliniği de hedeflerimiz arasında. Sözümüz var bu bölgeye inşallah bunları yapmanın gayreti içinde olacağız.

CEYLAN: “ BENİM TELEFONUM 20 YILDIR DEĞİŞMEDİ. BUNDAN SONRA DA DEĞİŞMEYECEK.”

         Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’e yaptığı ziyarette  yaptığı değerlendirme de  Cenab-ı Hak çıktığımız bu yolda bizi mahcup etmesin. Hemşehrilerimin öncelikle hayır dualarını bekliyorum,desteklerimi bekliyorum., diyen Ceylan “Allah;  nasip ederde  vekil olursak  inanıyorum ki ben gece gündüz çabalayarak Karabük en güzel milletvekili hizmetini görecektir. Bu azim ve gayret içinde olacağım.Heyecanlıyım doğrusu ilk gün ki gibi. Siyaseti de zirvede bırakmak istiyorum.Karabük’e maksimum derecede katma değer sağlayarak Karabük’e yatırım açısından Karabük halkına hizmetler açısından maksimum derecede katma değer sağlayarak hizmet yapmanın gayreti içerisinde olacağım.Halkımızın derdiyle dertleneceğiz.

       Benim telefonum 20 yıldır aynı telefondur.Bana kolay ulaşırlar.Kolay ulaşacaklardır.Buradan söz veriyorum.Halkımızın derdiyle dertleneceğiz.İnşallah Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin 24 Haziranın ülkemiz milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. “ diyerek sözlerini noktaladı.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Yenice KHGB’nin Meclis Toplantısı Yapıldı

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Safranbolu Ramazan Ayına Hazır

Serdar Dereli, Anneler Gününü Kutladı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle