logo

Mehmet Ceylan’ın Annesi Defnedildi

AK Parti  Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın annesi Zehra Ceylan(85) son yolculuğuna uğurlandı.

AK Parti  Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın annesi Zehra Ceylan için Safranbolu Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Mehmet Ceylan, taziyeleri kabul etti. Cenaze, öğle vakti kılınan namazın ardından Gayza köyü aile mezarlığında toprağa verildi.

AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, cenaze törenine katılanlara yönelik yaptığı konuşmada, “ Değerli dostlar, bugün bizim acı günümüz, kayıp  günümüz, üzüntülüyüz. Dünyaya gelişimize sebep olan sevgili annemin cenaze namazına katılıp bizim acımızı paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.  

Annem için de İnşallah bugün acılarından, ızdırabından kurtuluş günü olur, vuslat günü olur. 85 yıllık hayatın önemli bir bölümünü çok şükür ki, ibadetle, Kuran’la geçirmiş bir insandır ,ben buna şahidim. Son 10 yıldır ciddi bir hastalıkla pençeleşiyordu.. Geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu yatalak oldu. Konuşamaz hale geldi. 10 yıldır yatalak olarak hayatını sürdürmeye çalışıyordu. İnşallah kurtuluşa vesile olmuştur, Yaradanına kavuşmuştur Annem tabi vasiyetini yazamadan helalik alamadan ani bir kalp kriziyle vefat etti. İnsanlık halidir bizim bilmediğimiz bir konu varsa borcu olur harcı olur  lütfen bize iletin.  Hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

Cenaze törenine, Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat, Karabük Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bahtiyar Yılmaz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı, STK, Dernek Temsilcileri, ve İş Adamlarının yanı sıra şehir dışından da çok sayıda vatandaşta katılarak Ceylan’ın üzüntüsünü paylaştı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ