Hoşgeldiniz  

Mehmet Uzun Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

| 15 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun , Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Ahmet Ustaoğlu, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, Özel İdare Yatırım ve İnşaat Müdürü Mehmet Fatih Garip, teknik personel ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte yapımı devam eden Karabük 40 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulundu. 

Devam eden inşaatta gerçekleştirilen incelemelerin ardından İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Bugün değerli Kurum Müdürleri ile birlikte ihalesi Özel İdare tarafından yapılan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi incelemelerde bulunduk.  Şuanda çalışmalar yüzde 75 seviyesinde devam ediyor. Mühendisler de kontrollerini gerçekleştirerek incelemelerde bulunuyor. Bu çalışma bittiğinde çok modern ve güzel bir hizmet binasını daha inşallah hep birlikte ilimize kazandırmış olacağız” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Safranbolu Belediyesi’nde Kadro Sınavı Heyecanı

Taşeron İşçilerinin Sınav Heyecanı

Karabük’te Öğrencilerden Mehmetçiğe Işıklı Destek

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle