logo

Melih Tuğtağ ile Söyleşi Geçekleştirdi

Karabük Merkez Şehit Metin Arslan İlkokulunda 4.Sınıfa başlayacak gönüllü öğrencilerle her hafta bir kitap okuma ve bir kısa animasyon filmi izleme etkinliği gerçekleştiriliyor.

Haftada iki akşam zoom programı üzerinden bir araya gelen öğrencilerin, hem okudukları kitapları yorumluyor, hem de zaman zaman kitapları yazar, çizer editörleri ile buluşarak onlarla tanışma ve canlı söyleşi yapma imkanı buluyorlar.

Bu güzel etkinliğe ev sahipliği yapan okulumuz öğrencileri “Fare Fasol” serisi yazarı aynı zamanda Cezve Yayınları Genel Yayın Yönetmenliğini yürüten Melih TUĞTAĞ ile çevrimiçi bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Temel Eğitim Şube Müdürü Ahmet Kabadayı koordinatörlüğünde, gerçekleştirilen programa Okul Müdürü İlyas Yıldız, Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Erdem ve öğrenciler katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Şube Müdürü Ahmet Kabadayı okul müdürlüğü tarafından başlatılan ve başarıyla yürütülen projeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programa teşriflerinden dolayı Zamanda Cezve Yayınları Genel Yayın yönetmenliğini yürüten Melih TUĞTAĞ’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Konuşmasının devamında programın hazırlanmasında ve projenin devamlılığının sağlanmasında emeği geçenlere de teşekkür ederek sözü Yazar Melih TUĞTAĞ’a bıraktı.

Yazar Melih TUĞTAĞ’ın kendisini tanıtarak başladığı söyleyişte yazdığı kitaplar, gerçekleştirildiği programlar hakkında programa katılan öğrencilere bilgiler verdi.

Keyifli anların yaşandığı söyleyiş programı öğrencilerin yazara çeşitli sorular yöneltmesi ve duyguların paylaşmasının ardından son buldu. 

Karabük Merkez Şehit Metin Arslan İlkokulunda 4.Sınıfa başlayacak gönüllü öğrencilerle her hafta bir kitap okuma ve bir kısa animasyon filmi izleme etkinliği gerçekleştiriliyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ