logo

Merkez İlçe Başkanı ÇETİNKAYA Muhtarlar Gününü Kutladı

Merkez İlçe başkanı Özkan ÇETİNKAYA 19 Ekim Muhtarlar Gününe dair açıklamalarda bulundu

Çetinkaya: Milli iradenin en güçlü temsilcilerinden Muhtarlarımız; vatandaşlarımız ile devletimiz arasında bir köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında mühim bir görev üstlenmektedirler.

Siyasi hayatı boyunca demokrasinin yerelden başladığına ve büyük devlet olmanın yolunun yerelden geçtiğine inanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, her fırsatta muhtarlığın önemine vurgu yapmaktadır. Muhtarlarımız AK Parti hükümetlerimizin reformları sayesinde hak ettikleri konuma getirilmiştir ve yerel demokrasinin güçlenmesi adına önemli adımlar atılmıştır.

Bizim için hizmetlerin vatandaşlarımıza hızlı bir şekilde ulaştırılması için gerek planlanması, gerekse hayata geçirilmesi aşamalarında, doğru hizmeti götürebilmek için muhtarlarımızın görüş ve önerileri her zaman vazgeçilmez olmuştur ve olacaktır.

Mahallelerin, köylerin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan ve yakın mesai arkadaşlarımız olarak gördüğümüz muhtarlarımıza emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle demokrasinin seçilmiş neferi olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum. Muhtarlarımızdan ebediyete göç etmiş olanlara Yüce Allah’tan rahmet, hayatta olan muhtarlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum dedi.

AK PARTİ KARABÜK MERKEZ İLÇE BAŞKANI Özkan ÇETİNKAYA

Milli iradenin en güçlü temsilcilerinden Muhtarlarımız; vatandaşlarımız ile devletimiz arasında bir köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında mühim bir görev üstlenmektedirler.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ