Hoşgeldiniz  

Mescier’in Anneler Günü Mesajı

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

                 Başkan Mescier mesajında şu ifadelere yer verdi: “Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle çocuklarını yetiştirerek, topluma en iyi şekilde hazırlayan aile hayatının birleştirici unsuru olan dünyanın en zor görevlerinden birini üstlenmiş annelerimiz sağlıklı bir toplumun temel taşıdır. Anneler; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir .Bireylerin yetişmesinde en büyük pay annelere ait olduğuna göre toplumların mimarı da onlardır.

               Bu duygu ve düşüncelerle Sevginin sembolü olan fedakarlıklarla ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren aziz şehitlerimizin emaneti şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin Anneler gününü içtenlikle kutlarım” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

Karabük’te Anadolu Yıldızları Ligi Yüzme Yarışmaları Başladı

Yemek Yarışmasında Lezzet Şöleni

Karakaş,Anneler Gününü Kutladı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle