Hoşgeldiniz  

Mesleki Eğitim de İş Birliği Çerçevesinde Okullar Güzelleşiyor

| 24 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

        Millî Eğitim Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı arasında imzalanan “Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalanmış, protokol kapsamında 2018-2019 eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatilinde kamu hizmeti cezaları bulunan yükümlüler her ilde belirlenen bir okulda boya, tadilat ve temizlik gibi işleri yapmak suretiyle yükümlülüklerini yerine getirmeleri kararlaştırılmıştır.

      Bu kapsamda Cumhuriyet Başsavcılığı yapılan işbirliği çerçevesinde Merkez Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulunda yarıyıl tatili süresince ihtiyaç duyulan boya, tadilat ve temizlik işleri Karabük Denetim ve Serbestlik Müdürlüğü bünyesinde 24 yükümlü tarafından gerçekleştirilecektir.

Bu doğrultuda okulumuzda gerçekleştirilecek çalışmalar için Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet PATLAK, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞU, Karabük Denetim ve Serbestlik Müdürü Nesrin UĞURLU ve Müdür Yardımcı Nevzat AKBAŞ’ın katılımıyla açılış töreni düzenlendi

Ülke genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen program Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet PATLAK’ın proje hakkındaki açıklamaları ve kurdele kesiminin ardından  tadilatı gerçekleştirilecek olan okulun bölümlerinin gezilmesiyle sona erdi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle