Hoşgeldiniz  

‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ sınavı Karabük’te yapılacak

Okan Küçük | 04 Ekim 2018 | Genel A- A+

              İkinci el motorlu kara taşıtlarında alım ve satım için gerekli olan ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ sınavı Karabük’te yapılacak. 
         Gümrük ve Ticaret Bakanlığının 13 Şubat 2018 tarih 30331 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2. El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik gereğince bu işleri yapan firma sahibinin ve pazarlama satış personeli olarak çalışanlar için zorunlu hale getirilen mesleki yeterlilik belgesi sınavı 23-25 Ekim tarihleri arasında Karabük’te yapılacak. 
           Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İl genelinde mağduriyet yaşanmaması amacıyla yapmış olduğu faaliyet ve bilgilendirmeler neticesinde 85 kişi Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu (Seviye 5) MYK sınavına girmek için başvuru yaparken, henüz başvuru yapmamış olanlar 12 Ekim 2018 Cuma gününe kadar Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıt yaptırabilecekler. 

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle