Hoşgeldiniz  

MHP, Eskipazar’da Miting yaptı

Okan Küçük | 22 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

            Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Teşkilatı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 
              MHP Karabük Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Eskipazar ilçesinde halkın yoğun katılımıyla miting gerçekleştirdi. Mitinge Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Dr.Adem Kar, Milletvekili Adayları Seyit Ahmet Karabacak, Çetin İpek ve Ahmet Dönmez katıldı. 
               Milletvekili adaylarının konuşmalarının ardından söz alan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini belirterek, “Her Ak Parti’ye oy veren kardeşimizden evlerindeki iki oydan birisini Milliyetçi Hareket Partisi’ne istemek bizim anamızın ak sütü gibi helaldir. Bu helalin de yerine gelmesi için sizlerden bunu talep ediyoruz. Ve inanın ki Eskipazar değişecektir ve Eskipazar yeniden baştan yenilenecektir” dedi. 

Ankara’da Yerel Medya Buluşmaları…

Şahin: “Hedefimiz ticari bir balıkçılığı yakalayabilmek.”

Yenice Ihlamur balında analiz aşaması…

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle