Hoşgeldiniz  

MHP İlk Seçim Bürosunun Açılışını Gerçekleştirdi

Okan Küçük | 25 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük’te 24 haziran seçimleri için hızlı bir çalışma temposu sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi, ilk seçim bürosunu Hürriyet Caddesi’nde açtı. 

    Milletvekili adaylarını ilk açıklayan parti olan Milliyetçi Hareket Partisi, seçim çalışmaları kapsamında ilk seçim bürosunu Hürriyet Caddesi’nde yoğun bir katılımın sağlandığı törenle açtı. Törene Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Dr. Adem Kar, Milletvekili adayları Seyit Ahmet Karabacak, Çetin İpek, Ahmet Dönmez, parti teşkilatları, ülkü ocakları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ve vatandaşlar katıldı. 
Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı konuşmada vatandaşları partisinin adaylarına destek vermeye davet etti. Açılış kurban kesimi ve okunan duanın ardından tamamlandı.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Ramazan Akşamları Etkinlikleri Devam Ediyor

Vergili, “Ankara’da para aramak için gezmedik”

Karabükspor’da Transfer Yasağı Korkusu

TSKGV’dan İl Protokolüne İftar Yemeği

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle