logo

MHP’den Adım Adım 2023 Programı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Genel Merkez tarafından başlatılan ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ programı dün Büyük Kulüp’te yapılan geniş katılımlı toplantıyla gerçekleştirildi.

Program kapsamında Karabük’e gelen Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Meclis Araştırma Komisyon Üyesi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İçişleri Komisyon Üyesi, MYK Üyesi Murat Kotra, MYK Üyesi Afşin Birden, MYK Üyesi Yüksel Aydın MYK Üyesi Yüksel Aydın, düzenlenen kahvaltı programında parti yöneticileri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar ve parti teşkilatının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan MHP Düzce Milletvekili Hayati Arkaz; “Üzerimize gelen saldırıları bertaraf etmek için öncelikle terörle mücadele kapsamında elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.” Dedi.

Türkiye’de Anadolu topraklarında terörist sayısı yüzlü rakamlara kadar düştüğünü de anlatan Düzce Milletvekili Arkaz; “Allah’ın, izni ile bunların hepsini bu topraklardan söküp atacağız. Sadece kendi topraklarımızdan değil, emperyalist güçlerin desteklemiş olduğu sınır ötesindeki teröristlerle de devam ediyor ve etmeye de devam edecek. Bu emperyalist güçlerin binlerce tır silah verdiği terör örgütleri şimdi sınır örtesinden bizim terörden temizleyip oraları yaşanır hale getirmek için ve topraklarımıza gelecek saldırıları engellemek için başlattığımız mücadele kararlılıkla hükümetimiz tarafından yürütülüyor. Bizde bunu sonuna kadar desteklemeye devam edeceğiz. Sadece silahlı terör örgütleri ile olmuyor, bize burada diz çöktürmek ve yıldırmak isteyen emperyalist güçler bu sefer ekonomik saldırılarını başlattılar onlarla da mücadele ediyoruz” diye konuştu.

MHP İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz ise, 2023 seçimleri vatana, millete, birlik ve beraberliğe hayırlı olmasını dileyerek, “Yalnız biliyorsunuz ittifaklar var. Karşıda bir zillet ittifakı var ve HDP oranın başını çekiyor ve orayı organize ediyor maalesef. HDP hain bir örgütün siyasi kanadıdır. HDP’deki o milletvekilleri, PKK’nın militanlarından ve Kandildeki o hain militanlardan hiçbir farkı yoktur, hepsi aynıdır. Çünkü onlar kandilin listesidir. HDP’nin ilçe, il başkanlarını meclis üyelerini ve milletvekillerini kandilin listesi ile seçilmektedir. Bunlar hain bir örgütün siyasi kanadı, dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde devletini yıkmak isteyen, milletini bölmek isteyen, askerini polisini sırtından vurarak şehit eden bir terör örgütünün uzantısını mecliste barındırmazlar. Onlar oradan gidecek. Genel Başkanımız uzun süredir söylüyor, HDP kapatılsın diye. Bunlar devletten maaş alıyor, devletin verdiği çakarlı araçlarla terörist taşıyorlar. Her türlü vatan hainliği yapıyorlar ve onlar oradan gitmelidir. Selehattin Demirtaş diye bir hain var bunların Eşbaşkanı. Eşbaşkan demek Apo’nun adamı ve onun gibi hainlerdir. Kobani olaylarında taraflarını yandaşlarını sokağa çağırarak, onlarca kişiyi şehit ederek, binlerce aracı ateşe verdiler. O hain şuan cezaevinde. Muhalefetin milletvekilleri ikide bir çıkıp efendim o insan niye içerde tutuluyor, çıkarın diyor. Bizde bir atasözü vardır, “ Haine kim merhamet ediyorsa, vatana ve millete ihanet etmiş olur.’ En az onun kadar hainlerdir” ifadelerine yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Genel Merkez tarafından başlatılan ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ programı dün Büyük Kulüp’te yapılan geniş katılımlı toplantıyla gerçekleştirildi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ