Hoşgeldiniz  

Milletvekili A.Adayı Mehmet Oğuz Baykan’dan,Temayül Değerlendirmesi

Okan Küçük | 07 Mayıs 2018 | Genel A- A+

AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Mehmet Oğuz Baykan, yapılan temayül yoklamasına katılan partililere teşekkür ederek, temayülün ülkeye ve bölgeye hayırlı olmasını diledi. 

                 Milletvekili Aday Adayı Mehmet Oğuz Baykan, Karabük’te bir düğün salonunda gerçekleşen temayül yoklamasında toplam 34 aday adayı için 600 parti üyesinin oy kullandığını hatırlatarak, temayülün hayırlı olmasını diledi. 

                Temayül yoklaması sonuçları AK Parti Genel Merkezine iletildiğini belirten Baykan, “Temayülün partimiz ve şehrimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah Rabb’imden dilediğim bu temayül sonuçlarının Genel Merkezimiz tarafından değerlendirilerek açıklanacak olan aday arkadaşlarımız şehrimizi, ülkemizi temsil edecek olan arkadaşlarımızın Mecliste Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ülkemizi bu güne kadar olduğu gibi en hayırlı kararlar alıp idare edebileceklerine inanıyorum.

              24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Karabük’ten çok değerli arkadaşlarımız Adalet ve Kalkınma Partisinden aday adayı olmuşlardır. Bu kutlu yürüyüşte tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diler, büyük katılım sağlayarak yeni Türkiye inşasında görev alacak arkadaşlarımız için temayül yoklamasına katılan tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza, mahalle temsilcilerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Aytekin,Kulübe Destek İçin İş Adamlarını Ziyaret Ediyor

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Başkan Vergili’ye Ziyaret

ERTUĞRUL; 2018 PROJELERİNİ ANLATTI.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle