Hoşgeldiniz  

Milletvekili Adayı Ünal, Yenice’yi Ziyaret Etti

Okan Küçük | 11 Haziran 2018 | Genel A- A+

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Cumhur Ünal seçim çalışmaları kapsamında Yenice ilçesini ziyaret etti.

     AK Parti Yenice İlçe Başkanlığı önünde çok sayıda partili tarafından karşılanan milletvekili adayı Cumhur Ünal, daha sonra ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti. AK Parti Karabük Milletvekili adayı Cumhur Ünal;

     “Yenice seçime ve AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza hazır Yenicenin heyecanının yüksek olduğunu gördük. 24 Haziranda yapılacak olan seçim çok önemli Türkiye için çok önemli Dünya için çok önemli yenice 3-0 hazır Karabük gibi diğer ilçelerimiz gibi inşallah AK Parti 3-0 için gümbür gümbür geliyor. Türkiyede de inşallah 400 yakın milletvekili ile ve Cumhurbaşkanımızı da 155 üzeri bir oyla Cumhurbaşkanı yaparak inşallah Türkiye hem kendisi ile olan barışıklığını sağlamış olacak hem vatandaşına olan güvenini tesis etmiş olacak hem de Dünyayla olan durumunu güçlendirmiş olacak şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

     Yenice ziyaretinin ardından Yenice Saray Köyünde iftar programına katıldı.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Yenice Merkez Gençliğinden Sokak İftarı

Galatasaray Adını Finale Yazdırdı

İŞKUR’dan Engellilere Hibe Desteği

Karabük’te Trafik Kazası: 6’sı Çocuk 9 Yaralı

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle