logo

Milletvekili Güneş’ten Kandil Mesajı

Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş Regaip kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımladı

Güneş; Değerli hemşehrilerim, Müslüman âlemi olarak rahmet ve bereket ayları olan üç ayları yeniden, sevinçle karşıladık. Bu manevi iklimden faydalanabilmeyi öncelikle Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. İslamiyet’in asıl gayesi insanın kendi içerisinde huzuru, özgüveni, mutluluğu, mana dengesini bulması ve bunu yaşadığı sosyal çevreye yansıtmasıdır. Bu manevi fazileti yakaladığımız müstesna günler farkındalığımızı daha da artırmak için birer fırsat olmaktadır. Son bir senedir yaşadığımız salgın süreci insanların kaynaşmasının, yüz yüze olmasının değerini, çarşıda pazarda gönül rahatlığı ile yapacağımız küçük alışverişlerin kıymetini, toplu olarak bir arada ibadet etmenin rahmetini, aile ve arkadaş bağlarının birlikte daha güçlendiğini bizlere çok iyi anlattığını umuyorum. Mübarek aylarımızı tefekkür, tazelenme ve yenilenme olarak ayrıca değerlendirmeliyiz. Geçirdiğimiz sıkıntılı günler bizlere sabrın metanetin değerini de ayrıca hissettirmektedir.

Bu vesileyle mübarek üç aylarınızı ve Regaib Kandilinizi kutluyor, manevi iklimin ülkemize ve İslam alemine barış, rahmet ve huzur getirmesini Yüce Rabbimizden diliyorum dedi

Değerli hemşehrilerim, Müslüman âlemi olarak rahmet ve bereket ayları olan üç ayları yeniden, sevinçle karşıladık. Bu manevi iklimden faydalanabilmeyi öncelikle Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ