logo

Milli Eğitim Müdürüne Ziyaretler Devam Ediyor

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu’na ziyaretler devam ediyor.

İl Olarak Şehit Umut Aytekin Ortaokulu Müdürü Adnan CANSIZ beraberinde Matematik Öğretmeni Neriman ÖZCAN,  İngilizce Öğretmeni Figen COŞKUN ve Teknoloji Tasarım Öğretmeni Nuri SALTIK ile birlikte İl Millî Eğitim MüdürüMehmet Fatih VARGELOĞLU’nu ziyaret etti.

Daha sonra İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezinde 7. İslam İşbirliği Teşkilatı HELAL EXPO 2019 Dünya İslam Zirvesi kapsamında düzenlenen Uluslararası Aşçılar Şampiyonasında derece kazanan İlimiz Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürünü ziyaret etti.

Ziyarete Okul Müdürü Murat TÜLÜMEN, Müdür Yardımcısı Zafer AYKAN, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı Şefi Saliha PINAR ve yarışmada ödül alan Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri Nurgül ÇELİK, Şulenur BÖYÜKASLAN ve Sude Nur KARAGÖZ katıldı.

Müdür Yardımcısı Nevzat AKBAŞ ve Şube Müdürleri Mehmet ÖZDEMİR ve Erdal ÜNGÖREN’ in de hazır bulunduğu ziyarette İl Müdürü gösterdikleri başarıdan dolayı öğrencilerimizi ve emeği bulunan öğretmen ve idarecilerimizi tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.  

İl Müdürü Vargeloğlu ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ