Hoşgeldiniz  

Milliyetçi Hareket Partisinde İstifa

Okan Küçük | 20 Şubat 2019 | Genel A- A+

      MHP Karabük Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Mahmut Kemal Demir MHP’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı.  AK Parti Karabük İl Başkanlığında düzenlenen törenle AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Mahmut Kemal Demir’e rozetini taktı.

      AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “ Mahmut Kemal kardeşimiz partimize üye olmak amacıyla gelmiştir, kendisi Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe yönetiminden bugün öğleden önce istifa etmiştir. Ben partimize göstermiş olduğu teveccüh’den dolayı kendisine  teşekkür ederiyorum. İnşallah kendisiyle Karabükümüze güzel hizmetler yapacağız. Bu seçim zamanında bize vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

      Mimar Mahmut Kemal Demir törende yaptığı konuşmada, Karabük’e ve ülkesine katkıda bulunmak için AK Parti’ye katıldığını ifade ederek; “ Cumhur ittifakı ülkemiz için zorlu bir süreç, bu ittifakın ruhunu taşımamız lazım. Bu seçim sürecinde mevcut belediye başkanının burhanettin uysal hocama yapmış olduğu saldırgan tavırları ve cumhur ittifakına gölge düşüren davranışlarından mütevellit ben şahsım adına rahatsızlık duydum, doğru ve akılcı kişiliğiyle burhanettin hocamın bu seçim sürecinde yanında olmam gerektiğini hissettim.  Bu mhp teşkilatına veya mhp seçmenine karşı ve zamanında görev aldığım hizmetlerime karşılık bir karar değildir. Bu bir birlikteliktir, ben doğru yerde olduğumu düşünüyorum. Karabüküme olan sevdam sevdama binaen burhanettin hocamın ve il başkanım İsmail bey’in arkasında olduğumu belirtmek isterim.” ifade etti.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle