Hoşgeldiniz  

Minik Ceylin Tunçer’i Sevindiren Ziyaret

Okan Küçük | 28 Mayıs 2018 | Genel A- A+

    Vali Kemal Çeber, kas rahatsızlığı bulunan 9 yaşındaki Elvin Ceylin Tunçer’i ziyaret etti. 

     Elvin Ceylin Tunçer’i 5000 Evler Mahallesindeki evinde ziyaret eden Vali Çeber, babası Akın ve annesi Elvan Tunçer’den hastalığı ve tedavi süreci hakkında bilgiler aldı. Tunçer ailesinin ramazan aylarını da kutlayan Vali Çeber, minik Elvin Ceylin’in tedavisi için kendisinin üzerine düşen bir konunun olması durumunda her zaman yanlarında bulunacağını söyledi. 

     Ziyarette Vali Çeber’e Vali Yardımcısı Barboros Baran, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz ve öğretmen Tuğba Alpay eşlik etti. 

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için katıldığı Şehit Mehmet Dinçel İlkokulunda düzenlenen törenlerde kas rahatsızlığı nedeniyle halk oyunları öğretmeni nezaretinde gösteriye katılan 9 yaşındaki Elvin Ceylin Tunçer’i özel olarak tebrik etmiş ve tören boyunca elini tutarak yanına oturtmuştu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

 

Türk Kızılayı, Çocuklarla Birlikte İftar Yaptı

Manuş Baba Mezuniyet Töreninde Sahne Alacak

Ramazan Programına 7’den 70’e Çok Sayıda Vatandaş Katıldı

Mahalle İftarları Barış Mahallesinde Devam Etti

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle