logo

minik Elanur’un tablet hayali gerçekleşti

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Covid-19 Salgını nedeniyle Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden uzaktan erişim ile başlayan 2020-2021 eğitim yılında dördüncü sınıf öğrencisi Elanur’un eğitim hayatına daha iyi şartlarda devam edebilmesi amacıyla  tablet hediye ederek Elanur’un hayalini gerçekleştirdi.

Amaçlarının içinde bulunduğumuz salgın sürecinde okuluna gidemeyen çocuklarımızın EBA üzerinden gerçekleştirilen derslerinden ve eğitimlerinden geri kalmaması olduğunu ifade eden Özlem Aras Gürel, “ Çocuklarımızın  gözlerinde gördüğümüz mutluluk ve sevinç her şeyden önemli. Milli Eğitim Bakanlığımız, öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz yüz yüze eğitimin bir an önce başlaması için olağanüstü bir gayret gösteriyor. Yüz yüze eğitim başlayana kadar, imkanları olmayan ve derslere katılamayan öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Covid-19 Salgını nedeniyle Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden uzaktan erişim ile başlayan 2020-2021 eğitim yılında dördüncü sınıf öğrencisi Elanur’un eğitim hayatına daha iyi şartlarda devam edebilmesi amacıyla tablet hediye ederek Elanur’un hayalini gerçekleştirdi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ