Hoşgeldiniz  

Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi

Okan Küçük | 14 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Yenice Anaokulu Müdürlüğü’nde, öğrencilerin bir yılda hazırladığı eserler sergilendi.

              Anaokulu öğrencilerinin yıl içerisinde yaptıkları ürünler ilgi gördü. Okulun 3,4 ve 5 yaş grubu ve özel eğitim öğrencileri tarafından serbest zaman, fen-doğa etkinlikleri ve sanat etkinlikleri çerçevesinde yapılan ürünlerin sergisine özellikle öğrencilerin aileleri ilgi gösterdi.Minik öğrencilerin hünerlerini sergilediği sergide, yırtma yapıştırma, katlama, kolaj, üç boyutlu maketler bulunuyor.

             Sergiye, Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Özden, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Aktaş, Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt, okul müdürleri, daire amirleri, veliler ve vatandaşlar katıldı.

            Serginin açılışını yapan Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Özden yaptığı konuşmada, okul öncesi eğitimin çocuklarımızın gelişimi açısından önemli olduğunu aynı zamanda uzun bir eğitim hayatına hazırlık maiyetini taşıdığını, bu gibi etkinliklerin de çocukların yeteneklerinin sergilenmesi için bir fırsat olduğunu ayrıca ailelerinin kendi çocuklarının yeteneklerini görüp gururlanmaları gerektiğini söyledi. 

          Milli Eğitim Müdürü İsmail Özden ve beraberindekiler daha sonra minik öğrencilerin hazırladığı sergiyi gezdi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’te Araç Duvara Çarptı: 6 Yaralı

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

Yenice TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliğine Hazırlanıyor

Mehmet Oğuz Baykan Anneler Gününü Kutladı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle