Hoşgeldiniz  

Minik Öğrenciler Karabük Üniversitesinde Stant Açtı

Okan Küçük | 04 Mart 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

       Şehit Metin Arslan İlkokulu 3. sınıf öğrencileri, “Topluma Hizmet Projesi” kapsamında Karabük Üniversitesinde stant açarak Kızılay adına farkındalık oluşturdular.

     Şehit Metin Arslan İlkokulu 3. sınıf öğrencileri tarafından “Topluma Hizmet Projesi” kapsamında Karabük Üniversitesine stant açıldı.

    Stantta minik öğrenciler ve aileleri tarafından hazırlanan yemek, kitap ayracı gibi el emeği göz nuru çalışmalar sergilendi. Kendileri küçük ama yaptıkları iş büyük olan 3. sınıf öğrencileri, satılan ürünlerden elde edilen parayla Kızılay’a destek olacaklarını belirtti.

 Minik yüreklerini ortaya koyan öğrenciler Kızılay’ı çok sevdiklerini ve büyüdüklerinde de Kızılay gönüllüsü olacaklarını belirtiler.

Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Köm ve Kızılay Karabük Yönetim Kurulu Şube Başkanı Özcan Büyükgenç de stantı ziyaret ederek, öğrenciler ve velilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle