Hoşgeldiniz  

Miray Ürkmezer, şehit aileleriniz ziyaret etti.

Okan Küçük | 12 Şubat 2018 | Genel A- A+

              Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ‘in eşi Miray Ürkmezer şehit ailelerini ziyaret etti. 
                  Miray Ürkmezer ve Safranbolu Belediyesine bağlı Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezin(SAKEM) Genel Koordinatörü Münevver Esen ile birlikte Eylül 2016 Hakkari ‘nin Şemdinli İlçesi Derecik Beldesi Gerdan Tepe üst bölgesinde PKK’nın havanlı saldırısında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Coşkun İşleyen’in ailesini 6 Mayıs 2017 günü Diyarbakır’ın Kulp İlçesinde uğradığı saldırı sonucu şehit olan, Polis Memuru Recep Çakıl’ın ailesini ziyaret ettiler.
                    Şehit aileleri ve yakınları ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Miray Ürkmezer, şehit aileleri ile her zaman beraber olduklarını söyledi.
                  Miray Ürkmezer, “Şehitliği Allah herkese nasip etmiyor. Sizin evlatlarınız en yüce makamlardan olan şehitlik makamındalar. Allah sizleri inşallah cennetinde kavuştursun. Sizlerin ve şehitlerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz” diyerek devletin ve milletin her zaman şehit ailelerinin yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.
               Yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri vatanın birlik ve bütünlüğünün daim olması temennilerinde bulundular.

SAFRANBOLU İTFAİYESİ SINIFTA KALDI 

Karabük’te on binler şehitini uğurladı.

Feyzioğlu: “Çünkü bu proje 2013’te  pkk’yla elele faaliyet yürüten, fetönün hepimiz tarafından bilinen projesidir.”

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKLÜLERİN ŞEHİT UĞURLAMASI TÜRKİYE’DE GÜNDEM OLDU.  KARABÜK SPOR’DA ŞİRKETLEŞME…BİNDE 2’LER VE ÇAĞRI GÜLEÇ’İN EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ. YOLBULAN AİLESİNİN İŞİN BAŞINA GEÇMESİ ŞART, DEĞİL Mİ  ?  ŞEFİK DİZDAR, RABBENA HEP BANA MI DİYOR ? 12.02.2018

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle