logo

Motivasyon Buluşmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Lise son sınıf öğrencileri ile çevrimiçi gerçekleştirdiği motivasyon buluşmaları tüm hızıyla devam ediyor.

17 Aralık Perşembe akşamı ilk olarak Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri ve son sınıf öğrencilerinin katıldığı buluşmaya misafir olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ, ardından Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi tarafından 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Meslek Tanıtımı” programına katıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ her iki programda da öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında meslek seçerken ve bir mesleği icra ederken sadece kendimiz için değil aynı zamanda milletimize ve dünya insanlığına fayda ve katkı sağlayacak bilinçte ve anlayışta olmamız gerektiği, dünyadaki değişim ve dönüşümü iyi takip ederek meslek seçiminde bulunmanın önemi, hedeflerimize ulaşmada ve başarılı olmada inanmanın ve disiplinli çalışmanın rolü, kendimizi geliştirme ve yetiştirmede kitap okumanın önemi ve pandemi döneminin olumsuzluklarının yanı sıra bizlere sağladığı yeni imkân ve fırsatları iyi kullanma gibi konularda öneri ve tavsiyelerde bulundu.

Her iki programda da öğretmenler ve öğrenciler ile bire bir sohbet eden Hasan GÜMÜŞ, hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Safranbolu Kaymakam Mehmet TÜRKÖZ’e, uzaktan eğitim sürecinde özveri ile canla başla çalışan okul yöneticilerin ve öğretmenlerin teşekkür etti. Ayrıca YKS’ye hazırlanan bütün öğrencilerin de başarılar diledi.

Lise son sınıf öğrencileri ile çevrimiçi gerçekleştirildiği motivasyon buluşmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ