logo

Mücadele” ve “Öfke Kontrolü” Konulu Eğitim Seminerleri Verildi

Karabük Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı Eğitim ve Danışmanlık Birimi koordinatörlüğünde 24.09.2020 ve 25.09.2019 tarihlerinde, 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı bünyesindeki 1806 kursiyer uzman erbaşa “Madde Bağımlılığı İle Mücadele” ve “Öfke Kontrolü” konulu eğitim seminerleri verildi.

İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personellerinden Müdür Yardımcısı V. Ömer Faruk ÇINAR,  Psikolog Merve YANIK, Psikolog Gülay HATIL ve İl Müdürlüğünde görevli Psikolog Sanem YILDIZ’ın sunumlarıyla gerçekleşen eğitim seminerleri Covid-19 tedbirleri kapsamında açık alanda ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak sunuldu.

Kursiyer uzman erbaşlar tarafından ilgiyle takip edilen eğitim seminerleri soru cevap etkinliği sonrasında iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı bünyesindeki 1806 kursiyer uzman erbaşa “Madde Bağımlılığı İle Mücadele” ve “Öfke Kontrolü” konulu eğitim seminerleri verildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ